Canon 600D

Shitet nga: Betim 20 Mar 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
l lenz 18-55mm qanta dhe qipi ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim