Canon 6D + 35mm f/1.4

Shitet nga: Blerim 15 Tet 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR   1 750 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Canon eos 6D me objektiv 35mm f/1.4 dhe Blic Canon 580ex II
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim