Canon 700d dhe 650d

Shitet nga: Lumi 14 Jan 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes canon 700d dhe canon 650d

shum pak te perdorur canon 700d oshte me garancion ende deri muajin e 4 te vitit 2016 ndersa canon 650d um ka ardh prej Gjermanis jon ne gjendje perfekte 2tëtags: canon 650d canon 700d canon profesional aparat profesional aparat qe xhiron aparati i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim