Canon 7D me dy objektiva

Shitet nga: Labinot Lahu 13 Shk 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Canon 7D
Dy objektiva: "50mm 1.8" dhe "28-135mm 3.5-5.6"
Çantë
Memory Card 32GB SanDisk Extreme
Battery Grip(me 2 bateria)

Çmimi 1500€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim