Canon EOS 1200D+18-55mm

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MEGA - Your Digital Life 16 Nën 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
-Canon EOS 1200D
-Lens 18-55mm III
-18.0 MegaPiksel
GRATIS:
+Memory SD 4gb
-12 muaj GARANCION
-Manualet ne Gjuhen Shqipe
-i Ri, pa perdorur ne kuti me te gjitha paisjet
-Nuk bëjm ndërrime
-Cmimi: 390 euro me TVSH

Për konsumatorët që janë të interesuar fizikisht të jenë në kontakt me produktin para blerjes, jeni të mirë se ardhur në pikat tona të shitjes:

1. MEGA, Adresa: AlbiMall Kati3, Prishtine. Orari punes: Cdo dite prej 10:00 deri 22:00.
2. MEGA, Adresa: Pallati i Rinise nr.068, Prishtine. Orari punes: Hëne-Shtune prej 10:00 deri 20:00.

www.mega-ks.com
Mega (Official) në Facebook:
http://www.facebook.com/MegaElectronics

Pershkrimi i produktit:

Canon EOS 1200D
Përqafoni çdo mundësi

Kapni emocionin e momentit, me një kamerë DSLR e cila është e lehtë për t'u përdorur dhe ofron rezultatet që do t'i dashuroni.

Përfitime

Regjistroni momentet e veçanta të jetës me fotografi dhe filma me cilësi të lartë
Kapni detaje dhe ambientin, edhe në kushte të errëta
Shkrepni me cilësimet e duhura duke përdorur metodën Scene Intelligent Auto
Udhëzues Veçorish i thjeshtë hap pas hapi dhe aplikacion EOS Companion
Zgjeroni kujtimet tuaja dhe bëhuni artistik me filtrat Kreativë

Karakteristikat e detajuar

Fotografi për të cilat do të ndiheni krenar
Shkrepni fotografi dhe video me një cilësi dhe karakter të tyren. Imazhe 18-megapiksel nga EOS 1200D janë të mbushura me detaje dhe janë të mëdha mjaftueshëm sa të printohen në përmase deri në A2+. Videot kanë një pamje dhe ndjesi profesionale që duken shkëlqyer të luajtura në HDTV e shtëpisë tuaj.

Kapni kujtimet edhe ndërsa errësohet
Kur nivelet e ndriçimit bien, EOS 1200D shton ndjeshmërinë ndaj dritës në mënyrë që figurat tuaja të mbeten të qarta dhe pakëson nevojën për të përdorur blicin. Shkrepja me dritën e ambientit është një mënyrë e shkëlqyer për të kapur atmosferën e një rasti, dhe të mbeteni i matur për ato momente të paçmuara dhe shprehi natyrale.

E lehtë për t'u përdorur për çdo subjekt
Kur kompozoni një fotografi duke përdorur EOS 1200D, kamera analizon gjithashtu skenën, kërkon për ndriçimin, ngjyrat dhe praninë e lëvizjeve dhe fytyrave. Ky informacion përdoret për të vendosur cilësimet më të duhura të kamerës për skenën, qoftë nëse është peizazh i mbushur me detaje ose aksion me lëvizje të shpejta. Një Udhëzues Veçorish i integruar, dhe aplikacioni mbështetës, ju ndihmojnë që të mësoni më shumë për kamerën kurdo që ju duhet.

Zbuloni fotogr..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim