Canon EOS 600D +18-55mm

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MEGA - Your Digital Life 16 Nën 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

460 EUR   550 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
-Canon EOS 600D
-Lens 18-55mm III
GRATIS:
+Memory SD 4gb Class 10 per FullHD
-12 muaj GARANCION
-Manualet ne Gjuhen Shqipe
-i Ri, pa perdorur ne kuti me te gjitha paisjet
-Nuk bëjm ndërrime

Për konsumatorët që janë të interesuar fizikisht të jenë në kontakt me produktin para blerjes, jeni të mirë se ardhur në pikat tona të shitjes:

1. MEGA, Adresa: AlbiMall Kati3, Prishtine. Orari punes: Cdo dite prej 10:00 deri 22:00.
2. MEGA, Adresa: Pallati i Rinise nr.068, Prishtine. Orari punes: Hëne-Shtune prej 10:00 deri 20:00.
3. MEGA, Adresa: Grand Store Kati2, Prishtine. Orari punes: Cdo dite prej 10:00 deri 22:00.

www.mega-ks.com
Mega (Official) në Facebook:
http://www.facebook.com/MegaElectronics

Pershkrimi i produktit:

Me rezolucionin 18 megapiksel udhëheqës të kategorisë, dizajn miqësor për përdoruesin dhe të gjithë familjen e lentave dhe pajisjeve shtesë EOS në dispozicionin tuaj, EOS 600D nuk lejon që asgjë të pengojë fotografinë tuaj.

Karakteristikat

Sensor CMOS prej 18 megapiksel
Modaliteti i Skenës Intelligjent Automatik
Filmi HD të Plotë EOS
Udhëzues, në ekran i tipareve
Fotografim të vazhdueshëm deri në 3,7 kns
AF i zonës së gjërë me 9 pika
Ekran 1.040k pika me kënde të ndryshëm 7,7cm (3,0”)
Basic+ dhe Filtra Krijues
Kontrolli i intergruar me valë i blicit
Aventuara juaj EOS fillon këtu


Sensori CMOS 18 MP APS-C
Një sensor CMOS i madhësisë APS-C 18 megapiskel rregjistron imazhet që janë të mbushura me hollësi dhe qartësi. Një rezolucioni i lartë i tillë lejon madhësi të mëdha të printimit dhe fleksibilitetin për të prerë fotografitë për kompozime alternativë.

Ndjeshmëria ISO 100-6400
Një sferë ISO 100-6400, e zgjerueshme në ISO 12.800, lejon rregjistrimin me cilësi të lartë duke e mbajtur kamerën në duar në kushte të dritës së paktë, pa nevojën për blic.

Përpunimi i imazhit me 14-bajt
Në qendër të Canon EOS 600D është një përpunues i imazhit DIGIC 4 14-bajt që siguron riprodhimin e jashtëzakonshëm të ngjyrës, shkallëzimin e butë të toneve dhe një kontroll të fuqishëm mbi zhurmën.

Modaliteti i Skenës Intelligjent Automatik
Skena Intelligjente Automatike analizon secilën skenë me hollësi dhe zgjedh cilësimet e duhura të kamerës çdo herë dhe gjithnjë, duke ju lënë të lirë që të përqëndroheni në atë që është e rëndësishme – fotografinë tuaj.

Udhëzues, në ekran i tipareve
Udhëzuesi i tipareve në ekran të EOS 600D ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim