Canon EOS 70D body # 12 muaj GARANCION # i Ri #

Shitet nga: MEGA - Your Digital Life 16 Nën 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
-Canon EOS 70D
-12 muaj GARANCION
-Manualet ne Gjuhen Shqipe
-i Ri, pa perdorur ne kuti me te gjitha paisjet
-Nuk bëjm ndërrime
-Cmimi: 1100euro me TVSH

Për konsumatorët që janë të interesuar fizikisht të jenë në kontakt me produktin para blerjes, jeni të mirë se ardhur në pikat tona të shitjes:

1. MEGA, Adresa: AlbiMall Kati3, Prishtine. Orari punes: Cdo dite prej 10:00 deri 22:00.
2. MEGA, Adresa: Pallati i Rinise nr.068, Prishtine. Orari punes: Hëne-Shtune prej 10:00 deri 20:00.

www.mega-ks.com
Mega (Official) në Facebook:
http://www.facebook.com/MegaElectronics

Pershkrimi i produktit:

Canon EOS 70D
Kap momentin e shtatë imazheve nw sekondë
Kap momentin në poza mahnitëse dhe filma me Full-HD me performancë të lartë EOS 70D, duke shfaqur fotografim 7fps me rezolucion të plotë, me një 19-pikësh AF sistem të avancuar dhe unik dhe Canon CMOS pixel Teknologji AF të dyfishtë .

Përfitime
Kap çdo detaj me 20,2 megapiksel APS-C CMOS sensor dhe procesor DIGIC 5+
Ndiq veprimin me 19 pikë të sistemit AF me lloj të kryqëzuar dhe 7 fps fotografimin e vazhdueshëm me rezolucion të plotë.
Incizo filma mahnitëse me Full-HD të shpejtë, të qetë, auto fokus të saktw duke iu faleminderuar Canon-it Pixel së dyfishtë me teknologji CMOS AF
Kontrollojnë aparatin tuaj nga distanca dhe në çast shiko imazhet tuaja me Wi-Fi *
Vazhdo filmimin kur nivelet e ndriçimit bien falë ISO 12800 (H:25600)
Merrni kontrollin e aparatit tuaj dhe jepi formë subjekteve tuaja nga kënde të shumëfishta me një ekran me prekje të Vari-angle

Karakteristikat e detajuar

20,2-megapiksel me sensor CMOS dhe DIGIC 5+

Performancë e lartë e EOS 70D kombinon një 20,2-megapiksel sensor APS-C CMOS dhe një DIGIC 5 + procesor fotoje të fuqishme për të dhënë një imazh 14-bit që janë të paketuara me detaje dhe qartësi. Ngjyrat riprodhohen saktësisht ndërsa shkallëzimi i toneve është i vogël dhe natyral.
Kap momentin

Kapja e fotos së shkëlqyer të veprimit te shpejt si sportet apo kafshë të egra është e lehtë me fotografimin e vazhdueshëm me rezolucion të plotë 7fps dhe një performance të larte me 19 pikë AF me lloj të kryqëzuar, e cila siguron precizitet te larte, përgjegjshmëri dhe saktësi për të kapur momentin me cilësi të lartë të imazhit.
Pixel CMOS AF te dyfishte

EOS 70D është kamera e parë në funksion të dyfishtë të Canon CMOS pixel me Teknologji AF, duke mundësuar auto përqendrim te shpejtë dhe të qetë automatik derisa vazhdon fotografimi. Çdo piksel përmban d..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim