Canon EOS 7D + Lens 18-135mm IS # 12 muaj GARANC..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MEGA - Your Digital Life 16 Nën 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR   1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
-Canon EOS 7D Ver.2
-Lens 18-135mm IS
-12 muaj GARANCION
-Manualet ne Gjuhen Shqipe
-i Ri, pa perdorur ne kuti me te gjitha paisjet
-Nuk bëjm ndërrime
-Cmimi: 1250 euro me TVSH

Për konsumatorët që janë të interesuar fizikisht të jenë në kontakt me produktin para blerjes, jeni të mirë se ardhur në pikat tona të shitjes:

1. MEGA, Adresa: AlbiMall Kati3, Prishtine. Orari punes: Cdo dite prej 10:00 deri 22:00.
2. MEGA, Adresa: Pallati i Rinise nr.068, Prishtine. Orari punes: Hëne-Shtune prej 10:00 deri 20:00.

www.mega-ks.com
Mega (Official) në Facebook:
http://www.facebook.com/MegaElectronics

Pershkrimi i produktit:

I ndërtuar për të përshtatur pasionin e fotografëve. Me një sensor 18 MP, rregjistrim deri në 8 kns, ISO12800, Kuadrues inteligjent dhe filma HD të Plotë 1080, EOS 7D ofron performancë me gjithanshmëri të pashembullt.

Karakteristikat

Sensor 18 MP APS-C CMOS
Deri në rregjistrimin 8 kns
Diapazon ISO deri në 12800
Përafër. Kuadrues 100%
19 pikë AF të llojit të kryqëzuar
Sistem marrje iFCL
"DIGIC 4" i Dyfishtë
Film Full HD
Transmetues i integruar Speedlite
LCD 3" me Pamje të Pastër II
Trup me aliazh magnezi me mbrojtje për mjedisin
I projektuar nga ju, i ndërtuar nga Canon


Sensor APS-C CMOS 18 Megapiksel
EOS 7D ofron rezolucion të shkëlqyer në sajë të sensorit të tij 18 MP CMOS. I ofron fotografit mundësinë e fleksibilitetit dhe krijimtarisë.

Deri në 8 kuadre për sekondë
Bëni foto 18MP me 14-bit me 8 kns si standard, në një shpërthim prej deri në 126 JPEG të mëdha; fotografët mund të rregjistrojnë si hollësinë, ashtu edhe veprimin.

ISO i lartë
Për fotografim dore në dritë të dobët, EOS 7D ofron shpejtësi ISO deri në 6400. I zgjerueshëm deri në ISO 12800, për pamjet me dritë të dobët ku përdorimi i blicit është i padëshirueshëm.

Kuadruesi inteligjent
Kuadruesi i EOS 7D me zmadhim 1,0x siguron pamjen më të plotë dhe më natyrale të subjektit tuaj. Kuadruesi inteligjent ofron informacion për pozat që nuk është ofruar kurrë më parë në një EOS, duke përfshirë Nivel Elektronik me Aks të Dyfishtë për të ofruar horizonte të përkryera.

Sistem AF me 19-pikë i llojit të kryqëzuar
Një sensor AF i projektuar së fundmi me regjime Zona dhe Spoti AF i jep fotografit mënyra të reja për të zgjedhur pikat AF. Të gjitha pikat janë të llojit të kryqëzuar me pikën e qendrës që ofron edhe sensor f/2,8 dhe f/5,6.

Sistem marrje iFCL
Një sensor i matjes me shtresë të dyfishtë me 63 zona analizon informacionin..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim