Canon Eos 10D

Shitet nga: Mendim 16 Shk 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Cannon Eos 10D , i ardhur nga Franca dhe i ruajtur . Eshte vetem 3 muaj i perdorur , dhe po shitet per nje Cmim shume te lirë . Gjithashtu me aparatin vjen edhe lens , 6 bateria + mbushesi rezerv te gjitha origjinal , po ashtu edhe Memory Card 4gb edhe Chipi i cili i qet fotot ne Pc .
Te interesuarit mund te me kontaktojnë ne numrin telefonik . Cmimi eshte 350 E por me bisedime mund te zbresim deri ne 300 E . Ju mirpres dhe ju faliminderit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim