Canon Eos 550D Rebel t2i

Shitet nga: Fatt 10 Nën 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Canon Eos 550D Rebel t2i
Canoni eshte vetem boody osht i ardhun prej Zvicrres dhe eshte i perdorun vetem 3mauj

Per qmim dhe per me shume detaje kontakto ne Viber : +377 44 694 084
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim