Canon PowerShot S10 2.1 megapixels

Shitet nga: ... 25 Dhj 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Ne gjendje shume te mire pune, Prodhim japonez. Shitet me te gjitha kabllot origjinale si dhe me memorie prej 256MB.
Ju mirepres ne 044220290 dhe ne Viber i njejti numer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim