Canon dhe qen vushnjak

Shitet nga: Beqir 09 Mar 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
shes qenin shum i mi i ngush per shpi osh ardhen prej suedis 3 vjet i ka bo sivjet. Po ashtu
shes edhe canon i ri shum pak oshten i perdorur shum pak wetum une qka e kam perdor
pres blers serioz muni me kontaktu ne nr 049546901
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim