Canon t3i

Shitet nga: Niku 24 Sht 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes canon t3i , aparati osht ngjendje shum tmir osht shum pak i perdorur aparati osh i ardhur nga gjermania ,posedon 3 objektivv 75-300 mm Ultra sonic dhe 18-55mm gjithashtuu edhe 35-80 mm.
Ndrrim i mundshem varet se me qka.
Viber: +491754446363

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim