Canon

Shitet nga: Daorsa 20 Dhj 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes aparatin Canon ne gjendje te rregullt,
I ardhur nga Amerika shume pak i perdorur
Canon 350d Rebel
Ka qanten ,mbursin e bateris dhe dy memory card.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim