Cantat lensat blicin

Shitet nga: Fatt Shehu 24 Jan 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet :
Lens 50mm 1.8
Lens 28-105mm
Blic Canon 430EX
dhe qantat qe shihen ne foto

per qmim kontakto viber/whatsapp : +377 44 694 084
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim