Card Reader dhe SD Card

Shitet nga: Global Service 22 Nën 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Card reader per te gjitha llojet e kartelave.
Si dhe SD Card MMS Card, per aparat digjital, kamere digjitale, aparat profesional, per navigacion etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim