DJI S900 Hexacopter Profesional Drohn

Shitet nga: Ardian Aliu 12 Pri 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
DJI S900-GH4-Z15-A2 Komplettset

DJI S900 Hexacopter + DJI A2 Gati per fluturim

MEGA Set Vetem 3 Ore perdori per konfigurim

Drohn per filmime Profesionale plus paisje shtese.

Vetem mbusheni baterin dhe fillo filmime profesionale.

Seti komplet ka kushtuar mbi 10000 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim