Dy fotrolla te lekures per lensa

Shitet nga: niki 21 Tet 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Dy fotrolla per lensa speciale per 18 55 dhe nje me temmadhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim