Foto aparatin digjital sony 14.1 MG P

Shitet nga: sony 15 Qer 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes foto aparatin digjital SONY 14-1 Megapixel eshte shume pak e perdorur dhe eshte ne gjendje shume te mire me kuti dhe gjitha pajisjet shtese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim