Fotoaparat ,,FUJİCA''elem. shtese dhe çanta me e..

Shitet nga: kenney 05 Shk 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Fotoaparati FUCİJA ST605N me teleobjekjiv (tele - smalluese) ,,CARENAR 2.8 - 22'',
flash dhe adapteri ,,FUJICA flashe ,,voigtländer'' V 38RES -
extra ndriçim kvalitetit te larte ,flashi ℳeṫƶ 60CT- 1 + bateria ℳeṫƶ 60CT- 1/2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim