Fotoaparat Samsung ES60 12.2 Mega pixels

Shitet nga: Shpend 27 Sht 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Fotoaparati eshte i markes Samsung, dhe i tipit ES60. Eshte shume pak i perdorur, dhe kualiteti i fotografise eshte shume i mire 12.2 Mega pixels.
Pervec aparatit eshte edhe çanta se bashku me adapterin dhe kabllot per TV.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim