Fotoaparat sony

Shitet nga: Gazmend 18 Tet 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Aparati esht shum i rujtun dhe shum pak i perdorur me aparat vjen edhe memorikarta 8GB Sony Cyber-shot® DSC-S930 10-MP Digital Camera with 3x Optical Zoom, 2.4" LCD, Image Stabilization, Face Detection (Silver)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim