Fotoaparati Canon EOS 1100D

Shitet nga: Bajram 10 Nën 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet fotoaparati Canon EOS 1100D (EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 III), i paketuar, i pa hapur dhe i papërdorur, për 320 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim