Go pro gopro hero

Shitet nga: Albion 04 Nën 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
pjese aksesor per gopro hero 1 2 3 4
pjesa per montim 360shkalle mund te vendoset ne helmet,veture etj... tripod,monopod, chest mount, pjesa per timon te biciklles/motorrit.. suction cup per veture/motorr dhe pjes tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim