GoPro hero3 white edition

Shitet nga: Mubarek 13 Pri 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Eshte shume i ri shume pak i perdorur ka te gjitha pajisjet dhe paketimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim