KOMPLET STUDIO PROFESIONALE

Shitet nga: PixelPro 22 Qer 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

690 EUR   800 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- JO REFURBISHED!
- JO PAJISJE TE IMPORTUARA PREJ TURQISE!
- TE GJITHA TE PRODHUARA NE BRITANINE E MADHE!
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038Cka perfshihet:

- 2 SOFTBOXA
- 2 x 300watt FLASH HEAD (2 koka te drites)
- 2 STANDA
- KOFERI

- 1 PRAPAVIJE 3x6 METRA - MUSLIN MATERIAL (GJELB, ZEZE, BARDHE)
- STANDI PER PRAPAVIJE - PHOTTIX
- MBAJTESET
- QANTA
- PHOTTIX REFLEKTORE PER FOTO JASHTE STUDIOS 5ne1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim