Kamer Samsung dhe JVC

Shitet nga: .... 20 Pri 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes kamer Samsung ne defekt dhe adapterin nuk e ka QMIMI 20 euro /
dhes shes kameren JVC ne gjendje te rregullt me adapter QMIMI 50 euro /
MUND TE KONTAKTONI EDHE NE VIBER +377 250 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim