Kamera Digjitale Nikon Coolpix L 110

Shitet nga: Sabir 10 Mar 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Kamera Digjitale Nikon Coolpix L110
Kamera eshte shume pak e perdorur , vetem e provuar, krejtesishte e re
E ka kutin dhe nje qant ekstra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim