Lens per Canon 28-80 mm

Shitet nga: .... 20 Pri 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes lensin per canon 28-80 mm , vetem pak plastika qe esht thyer , por ne gjendje te rregullt , shifet dhe ne foto /MUND TE KONTAKTONI EDHE NE VIBER +377 44 250 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim