Lensa NIKKOR 50mm 1.8D dhe 28-100...

Shitet nga: Nikon 23 Sht 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   210 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
lensa 28-100 Nikkor 50mm 1.8
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim