NIKON D 5000

Shitet nga: eki 05 Shk 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

159 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
NIKON D 5000,ME QANTE,BATERI,MBUSHES DHE KABLLA KOMPLET. APARATI ESHTE ME NJE DEFEKT DHE PA LENS.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim