NIKON D 5000

Shitet nga: edi 06 Shk 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes NIKON D 5000 mebateri,mbushes,kablla dhe qante!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim