NIKON D5000

Shitet nga: eki 19 Mar 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR   330 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
NIKON D5OOO.APARATI NUK KA OBJEKTIV DHE ESHTE ME NJE DEFEKT.ME APARAT VJEN BATERIA,MBUSHESI,KABLLAT DHE CANTA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim