NIKON D610 | FULL FRAME | 24.7 MEGA PIXEL | 2014

Shitet nga: PixelPro 30 Pri 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- JO REFURBISHED!
- JO PAJISJE TE IMPORTUARA PREJ TURQISE!
- TE GJITHA TE PRODHUARA NE BRITANINE E MADHE!
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038CKA PERFSHIHET:
- NIKON D610 - TRUPI
- SENDET PERCJELLESE (rrypi i krahut, kabllot, chargeri, 1 bateri, kapaku, cd&librat)
- MEMORJA - SANDISK 32GB EXTREME

SPECIFIKAT:
- Full Frame Senzor
- 24.7 Megapixel - 6016x4016px
- Displlej 3.2inch LCD
- Blic te Integruar
- Full HD Video
- 1920x1080: 30 fps, 25 fps, 24 fps1280
- 720: 60 fps, 50 fps, 30 fps, 25 fps
- 6 Foto ne Sekond
- Wi-Fi
- Lithium-Ion Bateri

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim