Nikon D3100 18-55mmVR me qante dhe SD4Gb 2 vjet..

Shitet nga: bashkim 06 Qer 06:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Kompanija TOP CAT shet nje sasi te limituar te aparatave profesionale te paperdorur ,Nikon D3100, me llens 18-55mm VR 14.2 Mp , me cante profesionale, dhe SD4Gb .2 vjet garancion .Cmimi 370 euro. Aparatin mund ta shihni ne perfaqesin e Nikonit te Qafa.
044 15 40 21 dhe 038 24 30 44.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim