Nikon D3000

Shitet nga: Fidan 25 Jan 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Qmimi 350

Shitet NIKON D3000 me lensat :


Nikor -- 18-55 mm vr kit
Nikor --70-200 mm
Dhe
Nikor-- 50 mm 1.1.7

Fotografit jan originale te aparatit une i kom bo .

Aparati është ne gjendje perfekte,defekt ska ka 4 muj qe mka ardh prej gjermanie arsya pse po e shes esht se dua ta blei nje më te madhë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim