Nikon D3100 18 - 55 mm f/3.5 - 5.6

Shitet nga: Migrem 25 Gsh 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet aparati Nikon D3100 me lens 18 - 55 mm f/3.5 - 5.6
Aparati eshte shume pak i perdorur dhe ka 10 muaj garancion brenda ne Kosove
Aparati vje me keto pajisje:
Mbushesin
Kartelen 4gb
Canten

#tag canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red 049277066
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim