Nikon D3100 DSLR + Lens 18-55mm f/3.5-5.6

Shitet nga: Dreni 29 Gsh 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet fotoaperati Nikon D3100 DSLR ne gjendje perfekte (shume pak i perdorur) dhe vjen se bashku me keto pajisje:

1. Fotoaperati Nikon D3100 DSLR me keto performansa:

14.2 megapixel DX-format CMOS sensor
3.0 inch LCD with 230,000 dots
1080p HD video with full-time AF
11 AF points (with 3D tracking)
IS0 100-3200 range (12800 expanded)
RAW + JPEG shooting

2. Lens / Objektivi 1: 18-55mm f/3.5-5.6 Auto Focus-S Nikkor Zoom Lens

3. SD Card 8GB

5. Qanta per Aperat dhe lensa

6. Baterija dhe mbushesi i baterise
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim