Nikon D5000 18-55mm

Shitet nga: Vesa 22 Gsh 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Nikon D5000 me lens 18-55 mm.
+ Qanta, mbushsi dhe filtera per lens

- Ne gjendje shume te mire, pothuajse i pa perdorur.

Specifikat mund t'i shikoni ketu:
http://www.nikonusa.com/en/Nikon-Products/Product-Archive/Digital-SLR-Cameras/25452/D5000.html
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim