Nikon D7000

Shitet nga: Fanol 08 Jan 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

760 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Nikoni eshte i perdorur shume pak, duket si i ri

Ai vjen me keto pjese:
1.Trupi
2.Lesni 18-105 vr
3. Grip Bateria, (bateri plus) e cila ka kushtuar 100 eure por vjen falas
4.Adapteri
5. Kapllo per lidhje me PC
5. Hapsira per dy cip karta, si dhe paisjet tjera, te gjitha vijne me kutine e vet
Krejt keto me cmimi 760 euro

Beje edhe ndrrim me Canon 5d mark III, shtoj edhe pare

Fotot e bera me kete Nikon, mund ti shihni tek faqja ime ne Fb: Fanol Shala Photography

Ju mirepres :)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim