Nikon D7000

Shitet nga: Noli 04 Shk 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

690 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shume pak i perdorur
Vjen me keto pjese:
1.Trupi
2.Lesni 18-105 vr
3.Adapteri
5. Kapllo per lidhje me PC
5. Hapsira per dy cip karta, si dhe paisjet tjera, te gjitha vijne me kutine e vet

Ju mirepres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim