Nikon D80 2 COPA Nikon D5100 1 si dhe Canon 1100D

Shitet nga: canon 24 Shk 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
shiten ose dhe ndrrohen shih fotot keta jon aparatat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim