Nikon D90, dy objektiva,dy bateri,blic , kam pro..

Shitet nga: Dardan 11 Pri 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   860 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Nikon D90, dy objektiva, 18mm-105mm f3.5 dhe 70mm-300mm sigma per nikon , dy bateri, Blic SB700, kam profesionale plus memorie 32 gb full HD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim