Nikon d3000

Shitet nga: Doniku 04 Sht 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes nikon d3000 i ardhur nga gjermania me adapter dhe kabull per kompjuter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim