OLYMPUS E-510 APARAT PROFESIONAL

Shitet nga: olympus 25 Qer 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
APARATI POSEDON 2 BATERI , MBUSHESIN E BATERIVE SI DHE QANTEN
APARATI ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT


Olympus E-510 Specification

Sensor: Live MOS - 10Mp
Image Size: 3648 x 2736
Lens: Olympus Zuiko Digital 4/3rds
Focus: TTL Auto/Manual
Exposure: Program/AP/SP/M/S
Metering : Digital ESP, 49 Zone Multi-pattern, CW/S/High-light/Shadow
Monitor: 2.5in Hyper Crystal LCD
Other Features: Live View, Image Stabilised: CCD shift
Movie Mode: No
Storage: CompactFlash/Microdrive/xD Cards
Batteries: Li-Ion Pack
AC Adaptor: Optional
Video Output: Yes
Size/Weight: 136x91.5x56mm - 460g
Transfer: USB 2.0
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim