Olympus SP-810UZ 36xzoom wide HD 14Mega Pixel

Shitet nga: BESNIK 21 Maj 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes aparatin Olympus SP-810UZ 36xzoom wide HD 14Mega Pixel ne gjendje shum te mir me SD cart te veten ka edhe usb qe lidhet me pc edhe SD edhe ka bateria tjera rezerv ,per me shum detaje mund te kontaktoni ne numrin e telit 049-720-006 ky esht nje nga aparata me te mir ne tregun ton dhe shum praktik edhe per familje edhe per pune edhe per foto edhe per video inqizime ka performanca shum te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim