PANASONIK FULL HD

Shitet nga: Panasonik 17 Qer 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes kameren profesionale panasonik full hd xhiron ecila oshte fare pak e perdorun oshte me kartela p2 64giga dhe 32giga Kartelat P2E seria me e mir poashtu kamera xhiron edhe me kaset kamera oshte profesionale televizjonet i kan kesi mundeni me pa live kur te doni ne drogodan banoj kamera vjen me 3 bateria mbushesin qanten krejt komplet oshte une kom migru ne gjermani kamera shitet me ni qmim shum shum te lire


qe nje kartel 64 giga sa kushtone ne gjermani une qe e kam

http://www.ebay.de/itm/P2-64-GB-PANASONIC-Memoria-Memory-AG-HVX200E-HPX171E-HPX301E-
HPX371E-HVX201-Etc-/320925699538?pt=Accessori_per_Digitali&hash=item4ab8a98dd2


qe ne amerik sa kushtone vetem kamera pa p2

http://www.ebay.com/itm/Mint-Panasonic-AG-HVX205A-P2-Camcorder-HVX200A-Low-Hours-/291222528705?pt=Camcorders_Professional_Video_Cameras&hash=item43ce3722c1
Tags:
kamer profesionale hd full hd panasonik kamera inqizim profesional kamer panasonik kamer kartela p2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim