PixelPRO | BLIC PER FOTOGRAFI | KREJT LLOJET!

Shitet nga: PixelPro 18 Shk 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038- CANON SPEEDLITE 270EX II = PYET PER CMIM
- CANON SPEEDLITE 320EX II = PYET PER CMIM
- CANON SPEEDLITE 430EX II = 295EURO
- CANON SPEEDLITE 600EX RT = 410EURO

- NIKON SPEEDLIGHT SB400 = PYET PER CMIM
- NIKON SPEEDLIGHT SB700 = 295EURO
- NIKON SPEEDLIGHT SB910 = 395EURO

- YONGNUO SPEEDLIGHT YN460
- YONGNUO YN468-II E-TTL
- YONGNUO YN560 IIi = 85 EURO
- YONGNUO YN565EX E-TTL = 110 EURO
- YONGNUO YN600EX RT E-TTL = 165EURO

- YONGNUO YN135 LED 960LM
- YONGNUO YN-160
- MEIKE FC-100 LED MACRO RING FLASH FOR NIKON

#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim