PixelPRO | CANON 6D + EF 24-105 F4L IS USM | E RE

Shitet nga: PixelPro 18 Shk 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038

PAKO 1
- TRUPI
+ MEMORJE SANDISK 32GB EXTREME
+ GARANCION

- ME 24-105 f/4L IS USM OBJEKTIV
+ MEMORJE SANDISK 32GB EXTREME
+ GARANCION


PASARDHESI I LEGJENDARIT CANON 7D..

- 20.2 MEGA PIXEL SENZOR
- FULL FRAME
- 11 PIKA FOKUSIMI
- 4 FOTO ne SEKOND
- TRUP MAGNEZIUMI
- FULL HD 30FPS
#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim