PixelPRO | CANON 700D + 18-55 IS STM | 18MP

Shitet nga: PixelPro 30 Sht 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038


- ME 18-55mm IS STM = 505 EURO
+ Memoje SANDISK 32GB
- FOKUS ME PREKJE (TOUCH SCREEN FOKUS)
- STM* AF PA ZHURME GJATE XHIRIMIT
- 18.0MP APS-C CMOS SENZOR
- DIGIC 5 Image Processor
- 3.0 inch (1040k) Vari-Angle Touch Screen LCD
- ISO 100-12800, DERI NE 25600
- Full HD Movie Mode with Movie Servo AF
- 5.0 FPS (FOTO PER SEKOND)
- 9 PIKA FOKUSIMI AF
- Multi Shot Noise Reduction#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim